Drazí přátelé,
vy, co nebudete vědět, co v sobotu 5.4. s časem, zajděte do Pražské zoologické zahrady! Zahrada oficiálně otevírá letní sezonu 2008 a to v indickém stylu. Můžete se tak těšit na doprovodné akce a možná i na krokodýly. Ale to není vše. Nedaleko dětského koutku naleznete mne v improvizované indické čajovně. Masalu sice neumím, ale i tak na vás bude čekat příjemné čajové osvěžení a dobrá nálada.

Kdo tedy máte čas, určitě přijďte, bude to stát za to!

Váš Filip

Filip 03.04.2008

8 komentářů k příspěvku “Pozvánka na indickou čajovnu”

 1. VeraNem says:

  Jeeee bydlet v Praze tak tam jsem co by dup

 2. Jarda says:

  Od kolika hodin tam Filipe budeš ?

 3. Mat says:

  Indická čajovna nemusí být špatná, ale už mám v plánu „Jarošovský pivovar“… Snad někdy příště. Řeknu ještě Jance s Miluškou.

  M

 4. Olda says:

  Jojo, taky jsem omezen bydlištěm. Jinak bych zašel.

 5. Filip says:

  Jarda: Ahoj Jardo, čajovna by měla začínat od 12:00. Ráno jsem to ještě nevěděl přesně, tak jsem to sem nedával. Dobrý dotaz. :-)

 6. Jarda says:

  Až tak pozdě ? To je škoda. Mám v sobotu ještě další plány a tohle mi to trošku kazí. No snad to stihnu,ale slíbit to bohužel nemohu. Ale i tak tam budeš mít určitě narváno.

 7. Filip says:

  Jarda: Osobně tam budu už od 8:30, ale to teprve čajovnu budu muset postavit a sehnat si kostým. :-) Myslím, že čas je až takhle, protože to závisí na celkovém programu a mám pocit, že ta hlavní slavnost je od 11, ale to si teď nejsem jistý.

 8. efule says:

  Já se zastavííím! A to oděná do tradičního červeného indického sárí. ;-)

Zanechte komentář