Tak jsem se dnes díval na svou evidenci čajů a říkal jsem si, zda bych už si reálně nemohl otevřít takovou malou čajovničku. No schválně se podívejte na přiloženou tabulku a řekněte sami (mimochodem, jste-li uživateli facebooku, můžete přidat komentář přímo u tabulky ;-) )

Na některé z těchto čajů bych rád udělal recenze. Také budu rád, když se do tabulky podíváte a řeknete mi, zda byste si vybrali a nebo vám v tabulce něco chybí, věřím, že ano, čajů je hodně. Budiž mi to třeba i inspirací pro další čajová posezení a nebo recenze.

A to je pro dnešek vše, pokud jsem vás nalákal na nějaký ten čaj, pak vám přeji dobré chutnání.

Chci vidět, jaké čaje má Filip doma

Filip 23.05.2010

5 komentářů k příspěvku “Nemám si otevřít čajovnu?”

 1. Rozhodně doporučuji jít dále do hloubky a rozšiřovat si znalosti. Koukni na http://www.lon­gfeng.cz. Dle mého tu p.Prachař vozí do ČR to čajové nej, co lze vůbec sehnat :-) Vykoupeno vyšší cenou, ale to je jak u vín.. kauflanďácké flašky tě nikam dál neposunou…

  Jinak nevím, jestli víš o e-cajovna.net? :-) je tam hromada informací, jak o prodejcích, čajovnách, tak o čajích obecně. A můžeš si vést pitný deník :-)

 2. Filip says:

  Tomáši, díky za odkazy. Longfeng jsem neznal a přidám si do oblíbených a tvou e-cajovnu znám, je to bezva stránka a také zajímavý zdroj informací.

  Samozřejmě jdu dál do hloubky a pracuji na sobě, většinu čajů jsem dostal od nečajařů a momentálně jsou to ty, co jsou v tabulce. :-) Bohužel poslední dobou není nějak moc čas. Ale určitě se to zlepší, cesta čaje je navíc nekonečně dlouhá, takže čas je relativní. ;-)

 3. Z tvého seznamu bych si nejspíš dala ten zelený puer. Taky ho mám doma.

 4. Lenka says:

  Dala bych si bílou opici.

  a trochu by mi chyběla má oblíbená dračí studna…

 5. blanik says:

  este bych ti měla kupit šalvěj divotvornou, ať to máš pestrý….:-)

Zanechte komentář