Protože se na mne celkem hodně lidí obrací s dvěma základními problémy, s kterými se potýkají v souvislosti s MS Office, rozhodl jsem se, že pro ně připravím články, kde naleznou odpověď (a pokud ne, tak v diskusi). Protože to ale chci udělat zábavněji, připravil jsem si pro vás malou anketu.

A jaké že problémy vás trápí?

 1. Mám dokument ve wordu, chtěl(a) bych si ho očíslovat. Chci, abych neměl(a) číslování na první stránce, případně by se mi hodilo, aby číslování začínalo třeba od páté stránky (na prvních je obsah, nějaké to poděkování a nechci, aby byly tyto strany číslované) a to od správného čísla.
 2. Pořídil(a) jsem si nové MS Office 2007, ale jsou totálně překopané. Menu je jiné, nabídky přeházené. Nevím, kde co je a rád(a) bych to vše rychle našel(našla).

Na tyto otázky jsem vám mile rád odpovím, ale než tak učiním, odhlasujte si, co byste rádi věděli jako první. Klikněte tedy na možnost v následující anketě:

Filip 02.05.2008

2 komentářů k příspěvku “Máte MS Office? Hlasujte o článek!”

 1. Zdravím vás všechny… Ano mám office 2007 asi 3 měsíce. Vše se zdá být Ok, pracuje slušně ( i když dost často si vzpomenu na LOTUS.
  Ale nyní mám problém. po delší době jsem potřeboval dokument , který jsem napsal na starém office 2003. Když ho ale chci otevřít, zeptá se mě to na „encoding“ A ať tam dam cokoliv, vždy dostanu „garbage“… nesetjkali jste se s tím již někdy? Pokud ano ( a třeba i ne( – neví někdo co s tím???

  Díky

 2. Filip says:

  Dobrý den, to ani nevypadá, že by to byla chyba nekompatibility ale kódování obecně.

  Já to pro jistotu zkoušel otevřít i v office 2003 a opět jsem byl vyzván ke správnému kódování. Rozhodím sítě, a pokud zjistím nějaký tip, určitě bych Vám ho napsal. Ale buďme střízlivě optimističtí – je dost možné, že na to nepřijdeme.

Zanechte komentář