Dnes jsem se šel podívat do zoo. Za 14 dní ze mě bude japonský zoo čajař, a tak jsme šli dohodnout pár detailů. Spojil jsem navíc příjemné s užitečným a prošel si po dlouhé době ten skvostný park i s kamarádkou, co se nerada fotí. A proto jí nikdo nikdy neuvidí. :-)

Původně bych snad ani nic nepsal, ale zažil jsem dnes několik kuriózních situací, které za to stojí. A to hned při prvním vstupu. Dále mne „vyfakovaly“ gorily a celý den se držel v duchu krásných přežbleptů. Nebudou chybět ani fotky.

Vtip č. 1 – vyhrál jsem první místo

Lidé si nejspíše takhle v neděli pospí. Když jsem ještě v zoo pracoval, byl jsem zvyklý, že jsem se po vstupu za bránu podíval, kolik už je v zoo lidí. Dnes jsem tam po dlouhé době vešel jako návštěvník. I podíval jsem se a výsledek můžete vidět sami. Fotka je trochu rozmazaná. Zřejmě z toho, jak jsem byl v šoku.

navstevnost

Vtip č. 2 – přežblepty

Během procházení jsem narazil na tři různé lidi s třemi geniálními přeřeky. Ten první byl u goril. Mláďata goril se jmenují Moja a Tatu. Když jsem fotil Moju, přišel pár a pán říká:

„Hele, to je Mája!“

Začal jsem se smát a paní na něj:

„Prosímtě, jaká Mája? To je Moja, podívej, tady pán z toho ani fotit nemůže.“

Všichni jsme se tomu zasmáli. Když jsem to vydýchal, pán dodal:

„Hele a támhleto, to je to druhý mládě, Tůtů.“

Musel jsem opustit pavilon.

Později jsme procházeli kolem telefonující paní. Ta sháněla zbytek party. Měli se společně naobědvat na nejvýše položeném místě zoologické zahrady – občerstvení v Oboře. Paní volala do telefonu:

„Sejdeme se u občerstvení v opeře!!!“

Už jsem ani nedoufal, že na něco podobného natrefím, když jsme odpoledne koukali na jihoamerické příbuzné našich divočáků – na pekari páskované. A paní na své děti:

„Hele, tak tohle jsou ty pekaři.“

Vtip č. 3 – Jak mě gorila „vyfakovala“

Že nemá rád gorilí samec Richard objektivy, to jsem věděl. Ale že v tom budou po něm jeho děti a navíc že to dokáží vyjádřit lidským způsobem, to jsem nečekal. Viz fotografie.

fuck-off

Vtip č. 4 – chybička se vloudila


Já myslím, že už bez komentáře.

klokan

Nechtěl bych to tátovi klokanovi vysvětlovat, když z vaku vykoukne tohle.

No a kde že jsou fotografie? No přece tady, jako vždy!

Chci vidět fotky… | Přejít do fotogalerie…

2 komentářů k příspěvku “Legrace v zoo”

  1. efulin says:

    :-D Jé, tak to jsi měl plodný den. Mája a Tůtů mě rozsekali. Operu bych v oboře asi taky nehledala. A ty tygří mláděcí cedulky jsou skutečně poněkud zavádějící. :-D Hehe, díky za článek. Škoda, že jsem neměla službu.

  2. Lumeriol says:

    U goril je koukám legrace docela solidní, já když jdu sem tam do zoo, tak je tam u nich vždycky narváno a člověk nic nevidí :o/ Gratuluju k prvnímu místo v zoo, čekali právě na Tebe :oP

Zanechte komentář