A je to tady! Trasa, před kterou mám respekt a zároveň se těším, jak jí zdolám. Už minulý rok jsem si s kamarády vyhlédl cyklotrasu mezi Děčínem a Drážďany, po které se dá jet i na kolečkových bruslích. Dlouho jsme pilovali termín, ale nakonec nám to před několika týdny vlivem počasí nevyšlo. Teď je naše druhá šance. Sice v polovičním složení, nicméně to beru jako předvoj a obhlédnutí trasy, na kterou se jistě rád v září vrátím.

Jak tak tento příspěvek píši, říkám si, že teď se ještě těším, teď mám síly na rozdávání, ale kdo ví, jaký bude příspěvek, který shrne zážitky. O hó, neztrácejme dobrou náladu, určitě si ještě večer, až přijedu, půjdu zaběhat. :-)

Nebudu dlouho vyprávět, protože se ještě musím připravit. Trasa je totiž dlouhá 65 km, a proto si s sebou nemohu vzít jen nějaké to pití, gel na klouby a náhradní ponožky, abych nesmrděl. Takže v lednici se mi chladí iontový nápoj žlutého zbarvení připomínající něco, co se nepije, v mrazáku je další pití a hned vedle počítače se mnou koketují tyčinky, které jako by říkaly: „pojď, vezmi si nás, jsme celé žhavé a polité čokoládou…!

Že bych si jednu…jenom nakous…ale ne, pracky pryč, to vydržíš! Eh..kde jsme to? Jo aha, jasně. Maminka mi také kladla na srdce, abych si vzal obinadla, pas a eura. A samozřejmě nesmím zapomenout na hromadu jídla a opalovacího krému. Přecijen nechci dopadnout jako nedávno na koupališti. Takže když už, tak padesátka faktor to jistí, ta by mě mohla ochránit snad i před deštěm. Ne, že bych jej čekal, počasí má být hezké, ale raději to zaklepu na hlav…tedy na dřevo. Takže všechno mám, ještě přibalit brusle a zítra můžeme vyrazit!

Držte nám s Jirkou palce, budeme je potřebovat. Je to naše velká kilometrová premiéra. Doufám, že se mi podaří nafotit něco zajímavého. V neposlední řadě bych rád řekl, že naší cestu sponzoruje Karl a Egon z Alles Gutte und rád bych jim tímto podekchovala za některá užitečná slofička, která se v Dráždanech pudou hodyt!

A dost možná, že se nám naše sponzory podaří i vyfotit – nechte se překvapit a těšte se na fotky!

Filip 05.08.2009

Zanechte komentář